KATEGORIE
NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, podaj swój e-mail:
e-mail:

Chcę zrezygnować

AKTUALNOŚCI

2021-03-05

Build 4 Future 2021 – branża ma się dobrze

Forum Gospodarcze Budownictwa Build 4 Future, po raz pierwszy w formule online, poruszało najważniejsze i najaktualniejsze tematy związane z budownictwem w dobie pandemii oraz perspektywami dla tego sektora gospodarki po COVID-19.

czytaj więcej »

2021-03-04

Bankructwa firm budowlanych w 2020

Wzrost bankructw firm budowlanych w roku 2020 nie był tak duży jak w innych branżach. Eksperci jednak twierdzą, że w roku 2021 będzie ich więcej. Ile firm budowlanych ogłosiło niewypłacalność w roku 2020?

czytaj więcej »

2021-03-03

Słabnie walka z wiatrakami - rząd poluzuje odległości, gmina wpisze w plan

Jeśli rada gminy zgodzi się na rozwój inwestycji w energetykę wiatrową na swoim terenie, to w miejscowym planie zagospodarowania może zmniejszyć dopuszczalne odległości od budynków. Musi to skonsultować z mieszkańcami. Przygotowywane przez rząd zmiany to krok w dobrym kierunku, ale nie rozwiązują wszystkich problemów.

czytaj więcej »

2021-03-02

Ranking Budowlana Marka Roku 2021

Ranking Budowlana Marka Roku to przedsięwzięcie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Ranking dotyczy producentów materiałów budowlanych i wyraża preferencje zakupowe klientów, pokazuje najpopularniejsze marki. Ogłoszenie wyników 17. już rankingu marek budowlanych na rok 2021 jest planowane na 10 czerwca 2021.

czytaj więcej »

2021-03-01

Roszczenia związane z COVID-19 w budownictwie – konferencja

Konferencja „Roszczenia związane z COVID-19 w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia roszczeń w rzeczywistości covidowej” obędzie się online 10–11 marca 2021 r.

czytaj więcej »


pokaż więcej aktualności »

e-mail: hasło:
2020-11-24

Znamy laureatów tytułu Kreator Budownictwa Roku 2020

 

Za nami uroczyste nadanie tytułów Kreator Budownictwa Roku 2020, podczas którego już po raz dziesiąty wyróżniliśmy osoby, firmy oraz produkty kreujące rynek budowlany.

ytuł Kreator Budownictwa Roku otrzymują osoby oraz firmy, które wyróżniają się kreatywnością i pasją tworzenia, wpływając dzięki temu na rzeczywistość branży budowlanej. W tej edycji, po raz pierwszy, nagrodzone zostały również produkty. Nagrodzone w projekcie osoby i firmy dzięki swoim dokonaniom nie tylko osiągnęły znaczącą pozycję na krajowym rynku budowlanym, lecz także zyskały światową renomę, wskazując innym drogę do sukcesu. Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa tytułem Kreator Budownictwa Roku chce nie tylko promować dobre praktyki, ale także inspirować i motywować firmy z branży budowlanej do działań, które ten sektor kształtują. Laureatów wyróżnia m.in. kreatywne zarządzanie firmą, wysoka jakość oferowanych produktów i usług  czy wdrażane nowe technologie. W 2020 roku tytuł Kreator Budownictwa Roku został przyznany już po raz 10.

Tegoroczną uroczystość, która odbyła się online, otworzył prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tegoroczna Gala jest szczególna, dlatego że odbywa się w czasie pandemii. A to nie jest normalny czas. Budownictwo początkowo dobrze poradziło sobie z pierwszą falą pandemii, nieźle sobie radzi z mijającą, ale nie jesteśmy samotną wyspą i z całą pewnością czeka nas jeszcze dużo trudnych chwil. Gala jest również wyjątkowa, ze względu na laureatów, którzy są szczególni, wybitni i wyróżniający się. To Państwo stanowicie wzór, wyznacznik dla wielu innych w branży budowlanej – mówił prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński.

Laureatami tytułu Kreator Budownictwa Roku były również firmy, które w tym roku obchodziły jubileusz i są to:

  • Klimas Wkręt-Met Sp. z o.o. – 30-lecie istnienia, producent technik zamocowań z Mykanowa.
  • Pruszyński sp. z o.o. z Sokołowa – obchodzi 35-lecie, producent pokryć dachowych i elewacyjnych
  • Blachotrapez sp. z o.o. z Rabki-Zdrój – 50-lecie istnienia firmy, producent pokryć dachowych i elewacyjnych 
  • Layher – na polskim rynku spółka-córka istnieje 22 lata, ale jej rodzima firma istnieje75 lat i dostarcza systemy rusztowań.
Więcej na: inzynierbudownictwa.pl

 

601885039

POLCEN Sp. z o.o.

Telefon
601 885 039
e-mail
wydawnictwo@polcen.com.pl

Dojazd
zobacz mapę dojazdu
 
Adres
ul. Nowogrodzka 31 lok. 333
00-511 Warszawa