KATEGORIE
NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, podaj swój e-mail:
e-mail:

Chcę zrezygnować

AKTUALNOŚCI

2024-02-15

Polityka prywatności od 6 marca 2024 r.

Polityka prywatności od 6 marca 2024 r.

czytaj więcej »

2024-01-26

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego – analiza

Coraz więcej właścicieli i zarządców nieruchomości decyduje się zamienić książkę papierową na cyfrową. Całkowita liczba cyfrowych książek założonych w aplikacji c-KOB wynosi blisko 5 tysięcy. W styczniu br. dynamika wzrostu jest trzykrotnie wyższa niż w styczniu w roku ubiegłym. Prowadzenie cyfrowej książki dla nowych obiektów jest od tego roku obowiązkowe.

czytaj więcej »

2023-10-30

Nowe przepisy mają zapobiegać sąsiedzkim sporom o sposób zabudowy terenu

Trudno się dziwić, że smród i hałas dobiegający z zabudowań gospodarczych jest powodem skarg mieszkańców sąsiednich domów. Takim sytuacjom mają zapobiegać niektóre przepisy znowelizowanej ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

czytaj więcej »

2023-10-06

Program TERMO 100000 mieszkań zasilanych zieloną energią w ramach grantu OZE

Mieszkańcy ponad 1,5 tys. bloków i kamienic w całym kraju z dumą będą mogli stwierdzić, że mieszkają w budynkach eko. Zielone instalacje o mocy blisko 36 megawatów zasilą przeszło 100 tys. mieszkań.

czytaj więcej »

2023-09-27

Jak budować bez planu zagospodarowania przestrzennego? Jest projekt rozporządzenia

Ministerstwo Rozwoju i Technologii opublikowało kolejne rozporządzenie związane z nowelizacją ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Tym razem chodzi o sposób ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy.

czytaj więcej »


pokaż więcej aktualności »

e-mail: hasło:
2020-09-25

ENERGETAB 2020 – targi, które zgromadziły 250 wystawców

 

Targi ENERGETAB co roku przyciągają wielu wystawców i odwiedzających. W 2020 roku impreza odbyła się w warunkach obostrzeń sanitarnych. Organizatorzy liczą, że pomimo pandemii, targi pomogły ożywić kontakty w branży elektroenergetycznej i przyczynią się do rozwoju firm.

W Bielsku-Białej zakończyły się targi ENERGETAB. Wydarzenie rozpoczęło się 15 września 2020 r. i trwało trzy dni. Targi zgromadziły ok. 250 wystawców – głównie z Polski, gdyż firmy zagraniczne w większości obawiały się trudności z międzynarodową komunikacją. Wystawcy zdecydowali się przyjechać do Bielska-Białej aby pokazać, że się rozwijają i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Liczą też na nawiązanie nowych relacji biznesowych i umocnienie tych dotychczasowych – z innymi uczestnikami targów, którym też nie wystarcza już porozumiewanie się jedynie przez internet. To bardzo ważne dla gospodarki, szczególnie w aktualnej sytuacji.

Organizatorom udało się wspólnie z wystawcami zorganizować jedną z pierwszych w Polsce imprez targowych w tak nietypowej sytuacji, w jakiej znalazł się świat w 2020 roku. To trudny czas. Pandemia nie oszczędziła żadnej branży, również elektroenergetycznej, która być może długo jeszcze będzie borykać się ze skutkami spowolnienia gospodarczego. Zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających decyzja o udziale w targach w tej sytuacji była więcej niż trudna. Jednak organizatorzy nie poddali się i przy zachowaniu wszelkich obostrzeń sanitarnych – zorganizowali targi. Tradycja targów energetycznych organizowanych pod Szyndzielnią nie została przerwana.

Więcej na: inzynierbudownictwa.pl 

601885039

POLCEN Sp. z o.o.

Telefon
601 885 039
e-mail
wydawnictwo@polcen.com.pl

Dojazd
zobacz mapę dojazdu
 
Adres
ul. Nowogrodzka 31 lok. 333
00-511 Warszawa




Powiadomienie o plikach cookies
[x] Nie pokazuj więcej
Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej, czytając Politykę prywatności.